• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : پایگاه اطلاع راسانی شهرداری مشهد
   تعداد بازدید: 93
   کد: 156953
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
   شهردار مشهد مقدس در اولین جلسه شورای اداری شهرداری

   قابل تحمل نیست عوارض را به کارکنانی بدهیم که کار مردم را انجام نمی‌دهند

   امروز نیز برای اطلاع از کاری که طی ده ماه گذشته دنبال می‌کردیم، اقدام به تشکیل شورای اداری کرده‌ایم تا چارت جدید سازمانی شهرداری مشهد را به اطلاع مدیران برسانیم.
   جلسه شورای اداری شهرداری مشهد مقدس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در اولین جلسه شورای اداری شهرداری مشهد در دوره مدیریت جدید که با حضور 80 تن از مدیران عالی شهرداری تشکیل شد، اظهار کرد: در ده ماه گذشته شورای اداری تشکیل نشده است و این مورد نقد تعدادی از مدیران بوده است که حق آنهاست؛ اما آنهایی که در این مدت با روش کار بنده آشنا شده‌اند می‌دانند که اصولا جلساتی را برگزار می‌کنم که برای مردم و یا کارکنان مفید باشد.
   وی با بیان اینکه از جلسات بدون نتیجه پرهیز می‌کنم، افزود: امروز نیز برای اطلاع از کاری که طی ده ماه گذشته دنبال می‌کردیم، اقدام به تشکیل شورای اداری کرده‌ایم تا چارت جدید سازمانی شهرداری مشهد را به اطلاع مدیران برسانیم.
   شهردار مشهد مقدس تصریح کرد: منابع مالی شهرداری و پرداختی به کارکنان از محل عوارضی است که مردم می‌پردازند لذا به هیچ وجه قابل تحمل نیست که مردم از شهرداری پاسخ نگیرند و ناراضی باشند زیرا واقعیت امر این است که ما برای خدمت به مردم استخدام شده‌ایم نه گره انداختن در کار مردم.
   وی گفت: به مدیران تاکید می‌کنم بازرسی و حراست را بازوی خود بدانند تا کارکنانی که کار مردم را راه‌اندازی می‌کنند، تشویق و کارکنان مشکل‌ساز را تنبیه اداری کنند.
   تقی‌زاده خامسی با اشاره به اینکه اگر ما هزاران خدمت را در شهر انجام دهیم ولی مردم در شهرداری نتوانند پاسخ درستی بگیرند، همه این راه باطل است، اظهار کرد: لذا باید به مردم پاسخ قانع کننده‌ای داد، نمی‌شود کار مردم به دفاتر خارج از شهرداری ارجاع داده شود و با زد و بند اوضاع بکام افرادی شود که هیچ رابطه‌ای با شهرداری ندارند.
   وی ادامه داد: خبرهایی می‌شنوم که افرادی در خارج از شهرداری بنام شهرداری منطقه و یا مدیران ذیربط وجوهی را دریافت می‌کنند در حالی که هیچ رابطه‌ای بین آنها وجود ندارد.
   شهردار مشهد مقدس در پایان خاطرنشان کرد: حوزه برنامه‌ریزی و شهرسازی طوری برنامه‌ریزی کنند تا کار مردم بیشتر در فضای مجازی قابل انجام باشد تا عده‌ای معدود نتوانند کارکنان زحمتکش شهرداری مشهد را زیر سوال ببرند

   تعداد بازدید: 93
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • دسترسی سریع
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد
  وزارت راه وشهرسازی
  سیستم یکپارچه شهرسازی
  اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 960,670
  تعداد بازدید امروز : 295
  تعداد بازدید دیروز : 486
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/22 11:25
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :

  مشهد - خیابان احمد آباد-ابتدای بولوار ملاصدرا- قبل از ملاصدرای 1- پلاک 8 - اداره کل طرح ها و مطالعات فنی و شهری

  تلفن :31291202
  فاکس :31291212
  رایانامه :nahad@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط مدیریت نهاد مطالعات و برنامه ریزی توسعه و عمران شهر مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد